چاپ و شاسی و خدمات مربوط به پرینت عکس گروه متناسب با نیاز آژانس ها  و شرکت های تبلیغاتی ، شرکت های بازرگانی ، گالری داران و هنرمندان عزیز ارائه می شود . این خدمات با در نظر گرفتن نیاز مشتری به چاپ عکس وچاپ عکس روی شاسی مکان های مورد نظر جهت استفاده ، در ابعاد مختلفی موجود است  و در تنوع سه گانه چاپ می باشد . چاپ بر روی کاغذ لاستر (مات) ، و چاپ سیلک  و چاپ متالیک . برای سایزهای متفاوت و دلخواه که در جدول قید نشده است ،  به علت حجم کاری تحویل هر پروژه بنا بر تعداد مورد نیاز بین یک تا ۴ روز کاری انجام می پذیرد . بنابراین پیشنهاد می گردد چند روز قبل از فرا رسیدن زمان مورد نظرتان ،جهت  استعلام قیمت و ثبت سفارش اقدام نمایید . در جدول زیر ابتدا در سمت راست در ستون دوم ، سایز مورد نیاز خود را انتخاب نمایید . برای برآورد قیمت چاپ عکس روی شاسی روی کاغذ مات لاستر ( luster ) ، قیمت را بر حسب تعداد مورد نظر خود مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است بنا به درخواست های مکرر در آینده نزدیک علاوه بر چاپ متری عکس ، تخته شاسی و سایزهای متفاوت عکس روی شاسی ، چاپ عکس بر روی فوم برد نیز در دسنور کار گروه قرار می گیرد و در حال حاضر خدمات مربوط به فوم برد فقط در تعداد بالا امکان پذیراست .

 

 

تخته شاسی های مورد استفاده در مجموعه سهند مورد تایید سازمان ملی استاندارد و دارای استاندارد اروپا(CE) میباشد و دارای کیفیت،دوام و طول عمر بالاست از این رو کیفیت تخته شاسی های مجموعه سهند به مراتب بیشتر از شاسی های چاپ شده در کارگاه های دیگر است.کادر مجربِ تیم سهند با تجربه فراوان در صنعت چاپ عکس وتخته شاسی کالا های مورد نظر شما را بدون کوچکترین نقصی از مرحله سفارش تا ارسال به دست شما میرسانند.همچنین تخته شاسی ها دارای ضمانت مجموعه سهند میباشد و مانند سایر محصولاتِ ما، قابلیت بازگشت در صورت عدم رضایت تا هفت روز ا دارا میباشند.

 

 

 

لیست قیمت انواع تخته شاسی

 

 

شیوه های چاپ عکس (ارسال فایل)
چاپ آنلاین ارسال فایل درخواستی به سامانه چاپ انلاین عکس (عکس اَپ) و پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از یک روز با سرویس حمل ویژه عکس اَپ.
ارسال از طریق تلگرام و واتس آپ عکس های خود را به صورت فایل به طور مستقیم به کارشناسان ما به شماره 09104801000 ارسال کنید.
ارسال فایل از طریق ایمیل عکس های خود را بصورت فایل (attach) به نشانی chapeaks1@gmail.com ارسال نمایید.
مراجعه حضوری تهران - میدان پونک - ضلع شمال شرقی - لابراتوار سهند

 

 

شیوه های چاپ عکس (ارسال فایل)
سفارشات زمان ثبت سفارش زمان تحویل
سایز های کوچک(تا ٣٠×٢٠) تا ساعت ٤ عصر همان روز
سایز بزرگ و عمده(٣٠×٢٠به بالا) تا ساعت ٢ عصر همان روز
آلبوم دیجیتال و فتوبوک تا ساعت ٢ عصر بین ٥ الی ٧ روز کاری

 

 

 

٠٢١٤٤٤٤٤٤١٥


٠٢١٤٤٤٧٩٨٩٤


٠٢١٤٤٤٧٩٩٠٥


داخلی ٧

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشتریان سهند