فروش عمده تخته شاسی خام

قیمت تخته شاسی تکی

قیمت تخته شاسی عمده

فرآیند تولید تخته شاسی

لیست قیمت فروش عمده تخته شاسی و ارسال به سراسر ایران تولید و پخش تخته شاسی بدون واسطه با بالاترین کیفیت چسب ، ام دی اف و نوار و نازلترین قیمت

 

 

 

 

فروش تخته شاسی MDF به صورت عمده جهت چاپ عکس در ضخامت های ۸ میلی متر ، ۱۶ میلیمتر و ۳۰ میلیمتر انجام میشود. از آنجا که چاپ آثار هنری وعکسهایی از خاطرات روزمره به امری متداول تبدیل شده است ، کیفیت و ماندگاری کار نهایی مورد توجه خریداران می باشد . از اینرو علاوه بر کیفیت بالای چاپ های گروه ، تهیه تخته شاسی هایی با استانداردهای لازم و کیفیت بالا نیز در دستور کار است. در تهیه تخته شاسی های ام دی اف از دستگاه های مکانیزه پیشرفته جهت صیقلی نمودن سطح MDF استفاده میگردد .در کنار این مورد استفاده از چسب های دوطرفه معتبری چون پارادایز ( Paradise )  و letto در  کیفیت نهایی تخته شاسی اثر زیادی دارد و یکی از عواملی است که در عدم ایجاد حباب بعد از چسباندن نقش بسزایی را دارد . حاشیه و لبه های بیرونی تخته شاسی به صورت رنگ شده و یا استفاده از نوار پی وی سی قابل تهیه می باشدو در صورت درخواست مشتری از نوارهای رنگی نیز در تزئین لبه ها می توان استفاده کرد .
 


 

 

 

 

 

 

مشاهده لیست قیمت تخته شاسی خام

 

 

 

شیوه های چاپ عکس (ارسال فایل)
چاپ آنلاین ارسال فایل درخواستی به سامانه چاپ انلاین عکس (عکس اَپ) و پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از یک روز با سرویس حمل ویژه عکس اَپ.
ارسال از طریق تلگرام و واتس آپ عکس های خود را به صورت فایل به طور مستقیم به کارشناسان ما به شماره 09104801000 ارسال کنید.
ارسال فایل از طریق ایمیل عکس های خود را بصورت فایل (attach) به نشانی chapeaks1@gmail.com ارسال نمایید.
مراجعه حضوری تهران - میدان پونک - ضلع شمال شرقی - لابراتوار سهند

 

 

شیوه های چاپ عکس (ارسال فایل)
سفارشات زمان ثبت سفارش زمان تحویل
سایز های کوچک(تا ٣٠×٢٠) تا ساعت ٤ عصر همان روز
سایز بزرگ و عمده(٣٠×٢٠به بالا) تا ساعت ٢ عصر همان روز
آلبوم دیجیتال و فتوبوک تا ساعت ٢ عصر بین ٥ الی ٧ روز کاری

 

 

 

٠٢١٤٤٤٤٤٤١٥


٠٢١٤٤٤٧٩٨٩٤


٠٢١٤٤٤٧٩٩٠٥


داخلی ٧

 

 

 

 

 

 

 


 

مشتریان سهند