در زمانه ای زندگی می کنیم که همه به فکر زیبایی منازل خود می باشند . این زیبایی را شما با چیدمان دکوراسیون منزل یا محیط کار خود می توانید به ارمغان بیاورید.

یکی از بهترین لوازم برای زیبا سازی محیط اطرافمان عکس است . به همین جهت ما در لابراتوار سهند که تخصصمان چاپ عکس است می توانیم شما را یاری کنیم تا محیط اطرافتان را زیبا تر از پیش کنید.

یکی از محصولات لابراتوار سهند تخته شاسی عکس می باشد که شما با استفاده از این تخته شاسی ها می توایند عکس خود را به تابلو عکس زیبا تبدیل کنید و با قرار دادن آن بر دیوار منزل یا محیط کارتان آنجا را زیبا تر از گذشته نمایید.

ما در لابراتوار سهند با تولید تخته شاسی در سایز های مختلف  و همچنین با ضخامت های 8 , 16 و 30 میلی متر توانسته ایم  تنوع تخته شاسی خام خود را بالا ببریم تا حق انتخاب شما عزیزان بالا رود. یکی دیگر از ویژگی های مهم تولید تخته شاسی عکس این است که قیمت تمام شده برای ما کمتر است و همین امر باعث می شود تا ما نیز قیمت فروش پایین تری نسبت به سایر همکاران داشته باشیم .

حال شما با چاپ عکس در لابراتوار سهند و همچنین سفارش تخته شاسی می توانید هزینه های خود را پایین بیاورید و تمامی این مراحل را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید .

چاپ آنلاین تخته شاسی به شما کمک میکند تا بدون اتلاف وقت در ترافیک شهری عکس های خود را چاپ نمایید.

امتیاز 3.27/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا