همانطور که اطلاع دارید نوع و طراحی آلبوم های امروزی بسیار تغییر کرده است و دیگر به مانند آلبوم هایی که به صورت یک دفتر تهیه میشد و درون آنرا با عکس های خود ‍‍‍‍‍پر میکردیم نیست .امروزه آلبوم ها به گونه ای طراحی میشود که عکس ها به روی هر صفحه از آن نقش میبندند و در هر صفحه ممکن است چند عکس مختلف با دیزاین و طراحی شکیل کنار هم قرار بگیرند. همچنین طرح هایی بر گرفته از فیلم های سینمایی و تم هایی رویایی، عاشقانه ، فصول و ... نیز در طراحی ها به کار برده میشود و طرح هایی برای آلبوم های سه بعدی که نوع جدید تری از آلبوم ها هستند.

 

همچنین ابزار آلات مورد استفاده در آلبوم های نفیس و همچنین فتوبوک ها و مجلات، وارداتی میباشد و کلیه کالاهای عرضه شده از مجتمع سهند دارای ضمانت بازگشت هفت روزه به شرط بازگشت کامل هزینه و همچنین ضمانت یک ساله جهت هر گونه اتفاق ناشی از ایرادات مواد به کار رفته مباشد. آلبوم های نفیس دارای دو مدل کاغذ در طراحی میباشد،(یک صفحه مات و یک صفحه براق) به دلیل زیبا تر شدن و شیوه مدل آلبوم های مجموعه سهند. اگر چه ممکن است شما آلبوم های نفیس را از آتلیه های دیگر دریافت کنین اما لازم به ذکر است که مجموعه آتلیه سهند ولابراتوار سهند طرف قرارداد با چهار هزار اتلیه در کشور میباشد که این خود حجم وسیعی از چاپ این مدل آلبوم را در بر میگیرد. پس بهتر این است که شما خود با کادر چاپ و ارسال آلبوم در تماس باشید و به صورت لحظه به لحظه مراحل آن را پیگیری کنید.

 

آلبوم های سخت و نفیس :

ضخامت صفحات در این نوع آلبوم ها ازمجله ای و فتوبوک بیشتر می باشد ، به این جهت که در هنگام صحافی این نوع آلبومها در بین صفحات از PVC   استفاده می گردد تا صفحات محکم تر و بادوام تر گردند.در ساخت جلد این نوع آلبوم از مغراض استفاده میشود تا جلد نیز سخت و با دوام گردد.استفاده از ابزارآلات فوق جهت دوام بیشتر و کیفیت بالاتر در آلبوم ها میباشد.

 

تمامی شرکت ها و ارگان ها در هر زمینه فعالیتی جهت معرفی محصولات و کالاهای خود مستلزم دارا بودن آلبوم های نفیس صنعتی از محصولات خود می باشند زیرا جهت آشنایی مشتریان و همچنین سهولت در امر معرفی خود به بازار کار باید بتوان توان تولیدی خود را در یک پکیج کوچک به خریداران عمده معرفی کرد. حال شما میتوانید آلبوم های نفیس کوچکتر را به خریداران و عمده فروشانی که به طور مستقیم با هم در تماس هستید ارائه کنید تا ضمن فروش بیشتر محصولات خودشان، خود به خود در کسب و کار شما هم تاثیر بگذارد.مجموعه سهند دارای تیمِ عکسبرداری صنعتی مجرب، طراحان و گرافیست های با تجربه و تیم چاپ و صحافی با ابزار آلات مدرن شما را در این راه پشتیبانی میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز 4.18/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا