تولید انواع لیت سر مجلسی ، انواع گیفت عروسی ، انواع لیت کاغذی
لیت های از جنس چوب ، پلکس ، و مولتی می باشند
لیت های کاغذی بصورت عکس به عکس به هم چسبیده می شوند
تولید انواع بوک لیت

لیت:

لیت ها از انواع محصولات تزئینی میباشد که از چوب یا  شامل میشود که به وسیله دستگاه های cnc به روی انها طرح ها، نقش ها، اسم، جمله و ... حکاکی میشود. لیت ها دارای موارد استفاده بسیاری هستند که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد و نمونه هایی از آنها را به شما نمایش خواهیم داد.همچنین مجموعه سهند با دستگاه های بُرِش CNC و همچنین تراشکاران حرفه ای بهترین کارهای دستی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

لیت گیفت:

لیت گیف ها همانطور که از اسمش پیداست، لیت هایی هستند که به عنوان هدیه در مراسم عروسی و تولد به عنوان تقدیر از حضور مهمان ها به آنها داده میشود که امروزه در مراسم شیک هدیه دادن یک فاکتور تاثیرگذار محسوب میشود. لیت های هدیه بیشتر جنبه یادگاری دارد و حتی شما میتوانید اسم هر یک از مهمان های خود را به روی لیت گیفت مخصوص او حک کنید و آنها را روی میز مخصوص آن میهمان قرار دهید. در مورد جشن تولد نیز به همچنین  میتوانید از لیت گیفت ها بعنوان یادگاری و هدیه قدردانی بهره ببرید.

البته عکاسان و آتلیه داران و یا گروه های عکاسی و فیلم برداری نیز میتوانند از لیت گیفت ها در مراسم عروسی و جشن هایی  که بعنوان فیلم بردار و عکاس حاضر میشوند استفاده کنند ولی بعنوان تبلیغ خود.شما میتوانید از این لیت ها به مهمانان تقدیم کنید و علاوه بر عکس یا طرحی زیبا از نام تجاری گروه خود به روی آن استفاده تبلیغاتی کنید.

 

لیت کارت:

لیت ها به دلیل ظاهر زیبا و مدل جدیدی که دارند بسیار ایده آل برای انجام تبلیغات و آگاهی دادن به مشتری میباشد. به این معنی که شما تمام کار هایی که تا امروز با کارت های ویزیت خود با چاپ اطلاعات و آدرس و تلفن و .. به روی کاغذ،مقوا و .. انجام میدادید امروز میتوانید با حکاکی به رو چوب یا فلکسی انجام دهید. به طور مثال کافی شاپی را در نظر بگیرید که که کارت ویزیت خود را به صورت یک تکه چوب دایره ای شکل با حکاکی اطلاعات خود به روی آن به مشتری میدهد. این مدل از کارت ویزیت ها به دلیل جنس بهتر، شکل جذاب تر ، و طرح متفاوت ی که دارا هستند مدت بیشتری نزد مشتری خواهند بود و این درحالی است که قیمت آنها چندان تفاوتی با کارت های ویزیت معمولی موجود در بازار نمیکند.

از لیت ها میتوان در طراحی کارت عروسی و کارت دعوت به مجالس و جشن های مهم هم استفاده کرد . به طور کلی نسل جدیدی از کارت هاست که با طراحی بر آن ها با قیمت بسیار کم در حد همان چاپ طرح  ویژه ای برای کارهایی که تا کنون با کارت های معمولی انجام میدادید را با خود آورده است

 

مجموعه سهند با سال ها تجربه و همچنین تجارب بسیار در زمینه چاپ و طراحی در کشورهای مختلف ایده های جدید را برای شما هموطنان عزیز به ارمغان می اورد اکنون میتوانید برخی از نمونه کار های ما را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

   ثبت سفارش :02144479894--02144479905--02144444415 داخلی 7

ساعات تماس  تمامی ایام ، به جز روزهای تعطیل : 10صبح تا 8عصر

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز 4.17/5
  •  انواع گیفت عروسی

    انواع گیفت عروسی

  •  لیت سر مجلسی

    لیت سر مجلسی

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا