تا به حال به این فکر کرده اید که محیط پیرامون خود را از دید هنری نگاه کنید و کمبود های آن را تشخیص دهید ؟
زمانی که از جنبه هنری به منزل , محیط کار یا سایر مکان ها نگاه کنیم می بینیم که در خیلی از موارد و اصول هنری کمبود هایی دارند که باید حتما آن ها را با خود هنر حل کرد.
در منازل و ادارات بیشترین فضا ها را دیوار ها تشکیل داده اند که شما می توانید از ترکیب آن ها با هنر بهترین بهره را ببرید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه ؟ ما به شما توضیم می دهیم بهترین مورد برای یک تغییر دکوراسیون عالی تابلو ها هستند تابلو ها می توانند به محیط شما رنگ ببخشند و آن جا را زیبا تر از پیش کنند.


تابلو چیست ؟

از گذشته های بسیار دور تابلو در زندگی انسان بوده اما در هر دور تغییرات بسیار زیادی داشته اما در همه دوران ها از تابلو برای زیبا تر کردن محیط پیرامون ما استفاده شده است البته در دنیای امروزی ما برای تبلیغات نیز استفاده می شود که خود مبحثی جدا و پر از بحث است که چگونه تابلو ها صنعت تبلیغات را دگرگون کردند.
در گذشته های دور از سنگ ها برای ساخت تابلو استفاده میشد اما امروز از فلزات , پلاستیک , چوب و سایر موارد در ساخت تابلو ها استفاده می شود که ما در این مطلب بیشتر درباره تابلو های چوبی صحبت می کنیم.
تابلو ها به طور کلی به دو نوع دیواری و ایستاده تقسیم می شوند تابلو های دیواری همانطور که از اسمشان پیداست با ابزار های منحصر به خود بر روی دیوار ها متصل می شوند و تابلو های ایستاده توسط استند هایی که برای آن ها طراحی می شود می توانند بر روی زمین بایستند که در لابراتوار سهند در دو مدل آن ها موجود می باشد.

تابلو عکس


ساخت تابلو

تابلو های خانگی از مواد مختلفی ساخته می شوند اما ما در سهند تابلو های چوبی که از جنس MDF می باشد را برای چاپ عکس روی شاسی استفاده می کنیم و از تابلو های فریم چوبی که تنها قاب دور آن ها چوبی است و از چشم شما پنهان است را در چاپ روی بوم استفاده می کنیم و همچنین یک مدل تابلو لوکس تر هم موجود است که به چاپ روی پلکسی معروف است و به این شکل است که عکس ها به شکلی خاص با استفاده از دستگاه چاپ مخصوص بر روی پلکسی گلاس چاپ می شود و در سایز ها متنوع در اختیار مشترین قرار می گیرد.
تمامی تابلو هایی که در بالا در باره آن ها توضیح داده شد هم به شکل دیواری می توانید از آن ها استفاده نمایید و هم به شکل ایستاده که در صورت علاقه مند بودن به مدل ایستاده شما می تواند استند یا پایه مخصوص تابلو ها را از ما خریداری نمایید و تابلو خود را به شکل ایستاده استفاده نمایید.


تابلو برای دکوراسیون منزل

با استفاده از تابلو ها می توانید منزل خود را تغییر دکوراسیون دهید و به منزل خود روح دوباره ببخشید و رنگ های گوناگون را وارد زندگی خود نمایید. تابلو ها بر اساس طرح روی آن ها به دسته های مختلف تبدیل می شوند که هر کدام به سلیقه افراد بستگی دارد تا چگونه رنگ بندی های آن ها را تنظیم نمایند.
برخی افراد به نقاشی های معروف علاقه دارند یا برخی به مناظر طبیعی یا حتی برخی به عکس های خانوادگی خود با کمک چاپ تابلو شما تمامی این علایق را می توانید بر روی دیوار منز خود بیاورید.

زیبا سازی منزل با چاپ عکس


یکی از بیشترین موارد استفاده تابلو برای دکوراسیون منزل می باشد و تمامی طراحان منازل مخصوصا طراحان مدرن بیشتر برای طراحی دکوراسیون منازل از تابلو ها استفاده می کنند به دلیل اینکه بهترین گزینه برای آوردن رنگ ها بر روی دیوار ها می باشند و شلوغی کاغذ دیواری های را ندارند.


تابلو نقاشی ارزان

تا به حال شده از یک اثر هنری یک نقاش معروف خوشتان بیاید اما مبلغ کافی برای خرید آن تابلو را نداشته باشید ؟ که البته احتمالا برای اکثر افراد پیش می آید به دلیل اینکه تابلو های نقاشی بسیار گران قیمت است . شما با چاپ تابلو می توانید با قیمت خیلی پایین تر آن تابلو را در منزل خود داشته باشید .

تابلو عکس


بهترین و نزدیک ترین راه حل برای داشتن یک تابلو نقاشی ارزان چاپ عکس روی بوم می باشد و به این شکل است که شما عکس اصلی آن اثر را که توسط خود طراح اثر به فروش می رود را خریداری نمایید و آن را به لابراتوار سهند بسپارید و ما آن را برای شما بر روی بوم نقاشی چاپ می نماییم و می توان گفت که بیشترین نزدیکی را با نمونه اصلی اثر دارد چرا که برای چاپ روی بوم نقاشی در لابراتوار سهند  از بوم های طبیعی استفده می شود و به دلیل داشتن تار و پود در این بوم ها حس اصل بودن اثر را به شما القا می کند.


خرید تابلو

قبل از هر اقدامی برای خرید تابلو حتما به خاطر داشته باشید برای اینکه تابلو شما پس از چاپ کیفیت قابل قبول و خوب را داشته باشد حتما از فایل های ارجینال تصاویر استفاده نمایید زیرا اگر کیفیت عکس ها پایین باشد و تابلو ها در سایز بزرگ باشد تابلو ها بی کیفیت چاپ می شود و پول خود را حروم کرده اید.
لابراتوار سهند پس از دریافت فایل از شما آن ها را طراحی می نماید تا کیفیت تابلو شما به بهترین شکل ممکن در بیاید , تمامی دستگاه های چاپ تابلو در سهند بروز بوده و همگی با کیفیت فول HD عکس ها را چاپ می نمایند که خود در بالا بردن کیفیت و نزدیکی تابلو به اثر اصلی تاثیر بالایی دارد.
نحوه سفارش تابلو به این شکل است که شما پس از انتخاب طرح مورد نظر و انتخاب سایز مورد نظر فایل خود را برای ما ارسال می نمایید و کارشناسان ما پس از بررسی فایل شما را در روند چاپ قرار می دهند و پس از طی شدن مراحل چاپ و آماده سازی مول شما آماده تحویل می شود و بخش ارسال تابلو شما را برای شما در سراسر کشور ارسال می نمایند.

امتیاز 2.76/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا