آیا میدانید تفاوت سهند با سایر مجموعه ها چیست؟؟

مراحل چاپ عکس در مجموعه سهند ، بسیار متفاوت با دیگرمراکز است ، زیرا دراین مجتمع عکس پرینت نخواهد شد !

عکس شما برروی کاغذ عکاسی (کاغذ حساس به نور ) توسط دستگاههای مخصوص چاپ عکس که به منظور استفاده در لابراتوار های چاپ عکس طراحی و ساخته شده اند ، توسط فعل و انفعالات شیمیایی در شرایطی خاص چاپ می گردد ، یا بهتر است به زبان خیلی ساده بگویم که عکس شما برروی کاغذ حک میشود و نقش میبندد.

فرآیند چاپ در مجتمع چاپ سهند در 6 مرحله به شرح زیر است :

 

  1. فایل ارسالی شما توسط کارشناسان و متخصصان با تجربه ما توسط نرم افزاری مخصوص بررسی و اصلاح رنگ میگردند تا ایده آل ترین و بهترین رنگ ونور ممکن را در چاپ عکس شما داشته باشیم.
  2. بعد از مرحله اصلاح رنگ و نور، عکس شما توسط 7 عدد لامپ لیزر برروی کاغذ عکاسی نقش میبندد ، این مرحله از چاپ در تاریکی مطلق در دستگاه انجام میگیرد ، زیرا کاغذی که عکس شما برروی آن چاپ می گردد 100 درصد حساس به نور می باشد،دراصطلاح عکاسی به این مرحله Expose  میگوییم
  3. مرحله بعد ظهور عکس است ، عکس چاپ شده توسط لیزر وارد محلول شیمیایی ظهور می گردد ، تا سطح حساس به نور کاغذ عکس ظاهر گردد .
  4. مرحله چهارم ثبوت عکس است، در این مرحله عکسی که از محلول شیمیایی ظهور عبور کرده وارده محلول ثبوت میشود تا رنگ آن تثبیت و ثابت گردد ، که به مرور زمان و با مجاورت به نور آفتاب تغییر رنگ ندهد.
  5. مرحله پنچم از چاپ مرحله شستشو است ، با توجه به این در 2 مرحله قبل عکس وارد محلول شیمیایی می شود ، می بایست این محلول ها از روی عکس برداشته و شسته شوند که به ترتیب سه مرحله شستشو روی عکس انجام می شود .
  6. مرحله ششم از چاپ عکس خشک شدن عکس در دردمای 60 الی 80 درجه سانتی گراد توسط فن و هیتر های مخصوص است که عکس چاپ شده را خشک نمایند.

 

در این مجموعه عکس مسیر طولانی و پر پیچ و خمی را طی میکند تا عکسی ماندگار و مطلوب مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در اختیار شما عزیزان قرار گیرد ، در صورتی که در پرینت عکس  ، فقط عکس توسط جوهر توسط هد دستگاه برروی کاغذ پاشیده می شود.

با توجه به توضیحات فوق در می یابید که  عکسی که پرینت شده با عکسی که بصورت شیمیایی چاپ شده چه تفاوت هایی دارد:(>کلاً پرینت ممنوع<)

 

  1. عکس پرینت شده در مجاورت هوا و به مرور زمان کم رنگ و رفته رفته پاک می شود زیرا این خاصیت و ذات جوهر است حتی جوهر اصلی و اورجینال ، و با برخورد به آب بلافاصله پاک میشوند ، اما در فرایند چاپ شیمیایی عکس از آب عبور می کند تا به دست شما می رسد و 100 درصد قابل شستشو میباشد،
  2. در پرینت تنظیم رنگ و طیف رنگی بسیار محدود میباشد اما در این سیستم تا 32 میلیون طیف رنگی خواهیم داشت بنابراین عکس شما طبیعی تر و به واقعیت نزدیک تر می باشد ،
  3. هزینه تمام شده یک عکس در حالتی که پرینت می شود به مراتب بیشتر از عکسی می باشد که توسط لابراتوار چاپ می گردد، بنابراین شما می بایست هزینه بیشتری را در هنگامی که عکس پرینت می شود پرداخت کنید .
  4. قیمت دستگاه چاپ عکس از 100 میلیون شروع و تا 800 میلیون می باشد ، اما مجهزترین پرینتر به مراتب از ساده ترین و ابتدایی ترین دستگاه چاپ خیلی ازران تر است .

 

لازم به ذکر است مجموعه سهند طرف قرارداد با ادارات و سازمانها و 4000 آتلیه در سطح کشور میباشد که اخیراً دست به اقدامی تازه در جهت چاپ آنلاین عکس در کشور با برندِ تجاری عکس اَپ (Axapp) نموده که عکس های شما را پس از ارسال رتوش ، فتوشاپ و سپس چاپ و ارسال میکند.

به دلیل گستردگی کار، مجموعه سهند تصمیم به کاهش قیمت ها در جهت پیشبردِ منافع شرکت و همه گیر شدن برند عکس اَپ و تشویق به چاپ آنلاین عکس نموده به این صورت که عمل چاپ عکس در این مجموعه به قیمتِ عمده عرضه خواهد شد.

ما از همه جا اَرزون تریم

چاپ عکس و قیمت های مربوط به چاپ بر روی کاغذ مات در سایزهای مختلف در جدول زیر قرار داده شده است . جهت آگاهی از قیمت چاپ عکس در تعداد عمده تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

امتیاز 4.13/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا