عکاسی کارخانه

عکاسی کارخانه، خط تولید،مواد اولیه،پرسنل، مواردی مانند رعایت بهداشت و تجهیزات پیشرفته نقش بسیار مهمی در جلب اعتماد مشتری و البته خریداران انبوه کالا و خدمات شما دارد. نمایش صادقانه تمام این موارد ، مشتری شما را ترقیب به استفاده از محصول شما خواهد کرد.

در مورد عکاسی کرخانه نیز باید به چند نکته مهم توجه کرد که به اختصار به توضیح آن ها می پردازیم:

نورپردازی: از جمله موارد مهم در عکاسی به خصوص عکاسی صنعتی و تبلیغاتی که با توجه به محیط درون و بیرون در تایمهای مختلف باید گزینش متفاوتی داشته باشد. ممکم است شما برای عکاسی از قطعات و مواد یک مجموعه نورپردازی را رعایت نکنید و این امر باعث جلوه بد آن قطعه و کهنه نشان دادن محصول شودو شدت نور بالا هم باعث عدم نمایش صحیح ریزه کاری ها و برش های عکس شده و ممکن است به کلی مفهوم و هدف نمایش عکس را عوض کند.

کادربندی و زاویه: این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که البته مجموعه سهند با کادر مجرب و تجهیزات مدرن کاری با کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.کادر بندی نیز در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بسیار مهم است.گاهی برای نمایش یک محصول کادر اشتباهی انتخاب میکنیم و قسمتی از محصول نامفهوم میشود، گاهی زاویه اشتباه را در نظر میگیریم و نظرات را از محصول برمیگردانیم. همه اینها در کیفیت خروجی کار بسیار موثر میباشد.
 

عکاسی از فضای کلی کارخانه هم به صورت زمان نگاری انجام میشود به این معنا که یک مجموعه در حال ساخت را در فواصل زمانی معیین و در فازهای مختلف عکسبرداری میکنیم تا مراحل مختلف عکسبرداری و فیلمبرداری شود تا در آخر کنار هم چیده شود. عکاسی هوایی و عکاسی ها تور مجازی و 360 هم به این پکیج اضافه کنید تا در نهایت یک فایل کامل از مجموعه خود را داشته باشید.

 

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران