فرآیند تولید تخته شاسی

 

مجموعه سهند پیشرو در واردات مواد و متریال مورد نیاز جهت ساخت و تولید تخته شاسی خام و ارسال به تمام نقاط کشور میباشد. این مجموعه در راستای همکاری با مراکز مرتبط با فعالیت چاپ عکس و چاپ عکس روی شاسی اقدام به همکاری با بیش از 3000 آتلیه و لابراتوار در سطح کشور نموده است و مشتاق همکاری با سایر همکاران در سرار کشور میباشد.

 

در این مجموعه برای ساخت تخته شاسی ها از ورقه هایِ واناچایی مرغوب و چسبِ paradise و نوار وارداتی pvc استفاده مینماید.تمام مواد و متریال مورد استفاده از بهترین جنس میباشد.

 

حال که با مواد اولیه آشنا شدید نوبت به مراحلِ انجام کار در لابراتوار سهند در جهت تولید تخته شاسی ها میرسد. در این مرحله گام اول ایجادِ تخته میباشد، ما در این قسمت تخته ها را بُرش داده و سطح قرار گیریِ عکس را با دقت و ظرافت صیقل میدهیم تا هر گونه چاله و فرورفتگی را بزداییم، بدیهی است اجناسِ کم کیفیت در هر مرحله ای از ساخت به فرآیند بازیافتِ این مجموعه منتقل میشوند.

 

در مرحله بعد پس از صیقلی کردن سطح چوب توسط کادر مجرب و متخصص نوبت به ایجاد سطح چسبنده روی سطح چوب میشود که این کار توسط دستگاه های پیشرفته و البته صرفاً وارداتی انجام خواهد شد. و سپس با پوشش محافظ در جهت ماندگاری چسب از سطح چوب محافظت میشود.

 

و در آخر نیز از نوار pvc در جهت دور گیریِ تخته شاسی ها استفاده میشود. این نوار ها بخش حساس و مهم در تخته شاسی خام و همچنین در حفظ بُعدِ نمایش تابلو میباشد. سپس نوبت به بسته بندی به صورت تخصصی در جهت جلوگیری از آسیب دیدیگی و در آخر هم ارسال با پیک های معتبر به سراسر کشور میباشد.

امتیاز 3.65/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا