لابراتوار چاپ عکس سهند

لابراتوار سهند(مجهزترین مرکز چاپ عکس و تولید آلبوم)

لابراتوار سهند با بیش ازربع قرن تجربه آماده ارایه کلیه امورچاپ عکس،چاپ عکس روی شاسی، چاپ آلبوم دیجیتال و تمام نیازهای چاپی شما عزیزان در کشور میباشد.

مجموعه سهند با به کارگیری افراد مجرب و متخصص در تمامی زمینه ها، بهترین کیفیت و قیمت را برای تمام محصولات مورد نیاز شما تضمین میکند.

 


تاریخچه لابراتوار سهند:

 

اولین بار ۷ سال داشتم که پنهانی صندلی عکس پرسنلی آتلیه پدربزرگ را، به پشت دوربین فانوسی قراردادم.

و برای لذت بردن از صدای دگلانشور(صدای چلیک ) دوربین مقدس عکاسی با آن دوربینی که سالیان سال است صدایش را کسی نشیده سرگرم شدم و بازی کردم ، صدای چلیک دوربین برایم لذت بخش بود ، در تاریک خانه نم دار و تاریک با آگراندیسمان ، داروی ظهور ، داروی ثبوت آشنا شدم.

و وقتی ۱۰ ساله بودم معنی نور،رنگ،عکس و عکاسی را با چشمهای خود میدیدم و درک میکردم که عکس چیست؟ عکاسی یعنی چی؟ چاپ عکس یعنی چی؟ چاپ شدن یک عکس از ابتدا تا انتها میدیدم و لمس میکردم و میفهمیدم که چگونه یک عکس را میشود تیره یا روشن چاپ کرد و این برایم بینهایت لذت بخش بود.

از آن روزگار قریب به ۳۰ سال میگذرد و در این ۳۰ سال لحظه ای نشده که از چاپ کردن عکس و ظهور آن  و دیدن عکسی که چاپ شده لذت نبرم ،ما به کار خود علاقه داریم ، عشق می ورزیم و با عشق لحظات زیبا و به یاد ماندنی را در قاب تصویر نقش می بندیم . ما به پاس اعتماد و اطمینان شما عکس ها و لحظه هایتان را جاودانه میکنیم.


 

 

 

درباره لابراتوار سهند:

 

بیش از ربع قرن است که در این جویبار شناوریم ودرهر لحظه اش همواره سعی براین بوده که هنری برهنرمان بیافزاییم و امینان برحقی باشیم برآنچه  ساخته ایم .

این واحد تولیدی و هنری،لابراتوار و گروه هنری سهند مفتخر است که دل بر این راه سپرده وخلاقیت خویش را در راستای این هنر نهفته در تاریخ به کار برده است و به خود می بالد که دراین راستا،در کناربزرگان صنعت عکس و عکاسی گام بر می دارد و امید آن دارد که قدمی باشد درمسیر اعتلای هنر و صنعت عکاسی ایرانمان.

مجموعه سهند ، آمیخته ای از هنروصنعت و نوآوری را درانحصار دارد و با ایجاد سبک جدیدی در طراحی آلبوم، با تولیدجدیدترین و بی نظیرترین  بکگراندهای PSD ،ارایه با کیفییت ترین خدمات چاپ و صحافی و انواع متفاوتی از جلد و آلبوم دیجیتال، خدمتگذاری به هنرمندان و عکاسان می باشد .

سهند با متفاوت دانستن مراحل اجرا،روندی کاملا متمایز درانحصار دارد و از هیچ نوآوری دریغ ننموده و از این رو باتهیه اقلامی متفاوت از روند مورد استفاده در بازار امروز دست به ابداعی کاملا خلاقانه می زند.

سالیان درازی است که تجربه ایرانی با فناوری روز دنیا در جهت تولید عکس و آلبوم عکس در هم آمیخته و ایران را به یک ملاک بی همتادر هنر چاپ وآلبوم تبدیل نموده ، از این رو بر آن شدیم تا دانش و تجربیات سالیان را با نیازهای جامعه امروز و توانایی های نیروی انسانی کارآمد و با تجربه در اختیار شما گرامیان قرار دهیم و در ارائه تولیدات با کیفیت آلبوم دیجیتال  و خدمات مناسب آسایش و اطمینان خاطرتان را فراهم آوریم .

سهند آمادگی خود را جهت دریافت کلیه امورچاپ عکس ، چاپ عکس روی شاسی ،طراحی آلبوم ژورنال و دیجیتال، چاپ آلبوم ژورنال، صحافی آلبوم ،جلد سازی از عکاسان و هنرمندان اعلام می دارد.

در انتظار حضور صمیمی شما عزیزان در لابراتوار چاپ عکس سهند هستیم.

 

 

 

 

تفاوت لابراتوار سهند:آنچه که مجموعه ما را از دیگران متمایز می سازد

۱- در این مجموعه عکس های شما پرینت نمی شوند ! بلکه بر روی کاغذ

حساس به نور عکاسی نقش می بندند.

(مهمترین ویژگی های چاپ عکس ما ضد آب، ضد خس و ضد اثر انگشت با ماندگاری بالا میباشد)

۲- تمامی مراحل چاپ عکس با نظارت کارشناسان رنگ و متخصصین چاپ صورت می گیرد

 ما با افتخار مدعی چاپ عکس با بالاترین کیفیت و بهترین رنگ بر روی بهترین کاغذ عکاسی هستیم

۳- تمامی محصولات را با گارانتی طلایی عکس اَپ به شما ارائه میدهیم.

۴- تضمین پایین ترین قیمت، بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان تحویل


 

 

>>> منشور اخلاقی لابراتوار سهند <<<

 

مشاهده تیزر لابراتور سهند

 

 

 افتخارات لابراتوار سهند

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران