1-مشتری مداری: رمز موفقیت در هر کاری، تعامل و رضایت در ایجاد رابطه با مشتری میباشد.کاربران و مشتریان اصلِ اولِ موجودیت مجموعه ها و قلب تپنده تمام فعالیت های تجاری هستند.این مجموعه نیز تمام همت و تلاش خود را صرفاً در جهت جلب رضایت صددرصدی از شما عزیزان معطوف کرده و در این راه همواره سعی در ارائه بهترین و برآزنده ترین خدمات به شما میباشد.

 

2-ارزش های شغلی: ارزشها، عقاید و باورهایی هستند که برای شما مهم اند و فعالیت های شما را هدایت میکنند.این مجموعه با عقایدی چون احترام، تسریع در انجام امور،تنوع،پیشرفت،امنیت و ... میزبان مشتریان خود میباشد. ما به این ارزش ها معتقدیم و برآنیم تا با ارائه خدمات مبتنی براین ارزش ها، حسن نیت خود را در تعامل با مشتریان به اثبات برسانیم.

 

3-مسئولیت پذیری: لابراتوار سهند به تمامی تعهدات و مقررات خود پایبند بوده و تمامی درخواست های مشتریان را در چهارچوب وظایف و توان خود، در اسرع وقتو با دقت، تمرکز و احترام به انجام رسانده و به تمامی نیاز های مشتریان خود با انسجام کاری، مسئولیت پذیری و در نهایت احترام جامه عمل میپوشاند.

 

4-بررسی دقیق امور: در مجموعه ها و شرکت های خدماتی که در  سطح گسترده تری دارای فعالیت هستند، بروز مشکل در مرحله نهایی امری اجتناب ناپذیر بوده. لذا لابراتوار سهند با ایجاد واحد تخصصی کنترل کیفیت، محصولات خود را از ابتدا تا انتها در مراحل مختلف مورد بررسی قرار میدهد. همچنین کنترل روابط بین کارمندان و مشتریان، امور قیمت گذاری و مبالغ،امنیت در بسته بندی و ارسال نیز از دیگر امور مورد بررسی و توجه این مجموعه میباشد.

 

5-خدمت رسانی: افتخار ما خدمت رسانی به شماست. لابراتوار سهند در طول چند دهه فعالیت خود همواره خدمت رسانی در سایه احترام و اخلاق را سرلوحه تمام امور خود قرار داده و لابراتوار سهند تمامی خدمات مربوط به چاپ و ارسال را با نهایت کیفیت و در کوتاهترین زمان به انجام میرساند. رضایت شما عزیزان مهر تاییدی بر این ادعاست.

 

6-بروز مشکل برای کاربران: پشتیبانی این مجموعه همواره با نظارت بر تمامی قسمت های مختلف از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری میکند. اما در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در هر زمینه ای اعم از ارتباط کارمندان تا فرایند های چاپ، ارسال و طراحی با اطلاع به این قسمت ، در کمترین زمان مشکل را رفع کرده و سفارش مورد نظر را به سرانجام خواهد رساند.

 

7-انتقاد پذیری: لابراتوار سهند همواره تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت صددرصدی مشتریان خود به کار گرفته. اما ما از انتقادات سازنده و ارزشمند شما عزیزان غافل نبوده و همواره در جهت اعتلای بیشتر در صحنه رقابت از آنها بهره میبریم. انتقاد را به معنای کشف مجهولات و رشد شناخت در راه خود میدانیم، همچنین با وجود رقابت و زمان محدود، نقدپذیری موجب بالا رفتن توان مفید مجموعه و کاهش امور بی فایده که در ظاهر زیاد مشخص نیست ، میشود. این به معنای پیشرفت در ارائه خدمات  میباشد و در نتیجه این مجموعه(مدیریت و کارمندان)با کمال میل پذیرای انتقاد های شما عزیزان میباشد.

 

8-ارزیابی پرسنل: تمامی پرسنل و کارمندان این مجموعه با گذراندن دوره های تخصصی و با چندین سال تجربه مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. با این حال سلامت جسمی و روانی ایشان نیز هر ساله مورد آزمایش قرار میگیرد، همچنین بیلان کاری کارمندان مجموعه نیز نشان از تخصص و مهارت در امور محوله به ایشان میباشد.

 

9-چشم انداز مجموعه: لابراتوار سهند تمام همت خود را بر آن داشته تا با ایجاد حس اعتماد و رضایت بین مشتریان و کاربران با این مجموعه، حوزه فعالیت های خود را گسترش داده و با سامانه چاپ آنلاین خود در آینده ای نزدیک به انجام و ارسال نیازهای چاپی هموطنان عزیزمان در هر کجای این مرز و بوم، به هدف اصلیِ خودکه خدمت به تمام مردم ایران زمین است برسیم.باشد تا در این راه بتوانیم آنطور که شایسته شماست قدم برداریم.

 

امتیاز 3.35/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا