منو کافی شاپ

 

 

در هرزمینه و کاری  استفاده از ابزار و کیفیت محصولات مهم است اما استفاده از ایده ها و خلاقیت ها در برقراری ارتباط با مشتری و حس صمیمیت و اعتماد سازی بین شما و مشتری نیز بُعدِ دیگر تجارت کاری شما محسوب میشود. در رابطه کافی شاپ ها وضعیت کمی متفاوت از رستوران ها و فست فود ها و دیگر مکان های خوراکی،تفریحی میباشد.مجموعه سهند در این مورد هم طرح ها و برنامه خود را با شما در میان خواهد گذاشت.

 

منوها اولین ارتباط بین شما و مشتری میباشد پس باید برای اولین برخورد توجه مشتری را به اندازه کافی جلب کند.برای مثال ما در طراحی داخلی کافی شاپ ها از رنگ های تیره و تاریک و آرامش بخش استفاده میکنیم زیرا کسی که وارد کافی شاپ میشود یا به دنبال آرامش به آنجا آمده و یا در حال تجربه کردن قرار های کاری یا عاشقانه است و برای این کار باید محیط اطراف را متناسب با روحیه افراد در آن لحظه تنظیم کرد. منو در کافی شاپ نیز باید مختصر و مفید باشد تا باعث تشویش ذهن نشود. خیلی مهم است که رنگ و تم منو را با محیطی که در آن هستیم تنظیم کنیم و این مواردی است که بسیار مهم و قابل بررسی است.

 

در مورد منو باید بگوییم که دوره منو های کاغذی با طرح های گرافیکی به پایان رسیده، دیگر نوبت به منو هایی با جنس متفاوت و طرح متفاوت رسیده و در بازار رقابت باید از بقیه پیشی گرفت. منو هایی از جنس چوب که اطلاعات به جای نوشتن روی آنها حکاکی میشود و همینطور لیت های پلکسی که به صورت صفحات طلایی و رنگی از جنس پلکسی(نزدیک پلاستیک) به دست می آید و میتوان اطلاعات منو را به روی آنها حکاکی کرد و اصلاً آنها را به شکا دایره، مثلث، قلب، فنجان، قوری و هر چیزه دیگری دربیاورید، قیمتش هم فرق چندانی با منو های معمولی و کاغذی ندارد زیرا شما منو کاغذیِ خالی که روی میز نمیزارید حتماً از جلد یا محافظی برای آن استفاده میکنید حال اینکه منو های چوبی خود مقاوم بوده و زیبایی خود را دارد.

 

حالا نوبت به کافی شاپ های بزرگتر میرسد، کافی شاپ رستوران هایی که گستره فعالیتشان از چای و قهوه فراتر رفته و غذا های خاص خود را نیز سِرو میکنند.برای این مدل از کافی شاپ ها دیگر نمیتوان تمام اطلاعات را به روی یک لیت جا داد بلکه باید از مدل های دیگری بهره برد. از منو های کامل تر  با عکس و توضیحات استفاده کرد، البته با رعایت خلاصه نویسی و استفاده از عکس کالاها بیشتر از به کار بردن کلمات

امتیاز 4.23/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا