ابتدا باید درباره خود کاتالوگ صحبت کنیم و بدانیم که کاتالوگ چیست ؟ و به چه کاری می آید ؟
تاریخچه کاتالوگ به سالیان دور میرسد که ماشین چاپی وجود نداشت آن زمان با قلم و جوهر بر روی کاغذ توضیحاتی در رابطه با محصول خود می نوشتند که مشتریان اطلاعات بیشتری در رابطه با آن محصول بدست بیاورند و به نوعی تبلیغی برای آن محصول بود.
اما با گذشت روز ها و پیشرفت بشر در صنعت چاپ و تبلیغات روز به روز مردم به این سمت آمدند که فقط و فقط تبلیغات بصری بر روی فروش بیشتر محصولاتشان تاثیر مثبت دارد.
صنعت چاپ روز به روز پیشرفت کرد و به کمک تبلیغات کمپانی ها و یا خرده فروشی ها آمد به طوری که امروزه تمامی محصولات برای تبلیغات با صنعت چاپ درگیری دارند و باید برای معرفی و تبلیغات محصولات خود از این صنعت کمک بگیرند همچنین صنعتگران به این نتیجه رسیدند که با تبلیغات گسترده می توانند فروش محصولات خود را بیشتر کنند.

چاپ کاتالوگ


برای مثال کمپانی های بزرگی نظیر سامسونگ , اپل , سونی , مرسدس بنز و سایر شرکت های بزرگ هرساله برای فروش و درامد زایی بیشتر قسمت اعظمی از سود حاصله از فروش خود را صرف تبلیغات می کنند.
ما در لابراتوار سهند برای تبلیغات کار شما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم که در عین کم هزینه بودن , در فروش و جلب توجه مشتری تاثیر گذاری بسیار بالایی دارد.


چاپ کاتالوگ ارزان

تا به حال برای شما پیش آمده که بخواهید کاتالوگ برای محصولات خود چاپ نمایید اما به دلیل هزینه بالا پشیمان شدید یا به دلیل چاپ در تیراژ بالا و کم بود جا نتوانستید این کار انجام دهید.
ما در لابراتوار سهند این مشکل را برای شما حل کرده ایم و چاپ کاتالوگ را در تعداد های پایین مثلا 20 عدد نیز انجام می دهیم تا هزینه های شرکت شما برای تبلیغات کاهش بیابد.

چاپ کاتالوگ


چاپ فوری کاتالوگ

بیشتر چاپخانه ها به دلیل اینکه دستگاه های چاپشان قدیمی شده و یا فقط در تعداد بالا کاتالوگ چاپ می کنند زمان تحویل شما طولانیست و شاید شما زمان زیادی برای صرف کردن نداشته باشید . تیم سهند برای این مشکل هم چاره اندیشیده و به دلیل دلخواه بودن تعداد چاپ کاتالوگ شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن کاتالوگ های خود را چاپ و تحویل بگیرید.


طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ یکی از مهم ترین بخش های چاپ کاتالوگ برای کسب و کار ها می باشد و باید تمامی مراحل آن با دقت انجام شود چرا که انتخاب رنگ و نوع طراحی از نظر روانشناسی و جذب مخاطب خاص حوضه کاری شما بسیار مهم است پس بخش طراحی کاتالوگ یکی از ممترین بخش های آن است و باید برایتان با اهمیت باشد .


چاپ کاتالوگ یا آلبوم ؟

در سال های اخیر شرکت های بزرگ به جای چاپ کاتالوگ از آلبوم های نفیس تبلیغاتی استفده می کنند و محصولات و یا پروژه های خود را در قالب یک آلبوم دیجیتال به نمایش در می آورند که این کار بر اساس بزرگی کسب و کار بهتر از کاتالوگ جوابگو هست و چشم نواز تر است .

چاپ کاتالوگ


آلبوم های نفیس تبلیغاتی چیست ؟

این آلبوم ها از نظر طراحی جلد و قالب کلی تفاوتی با آلبوم های دیجیتال ندارند و همان آلبوم دیحیتال هستند فقط از نظر طراحی و چیدمان تصاویر متفاوت است و لابراتوار سهند به کمک طراحان حرفه ای خود این کار را به خوبی برای شما انجام میدهد و طراحی ها را نسبت به مشاغل مختلف و جوامع مشتریان آن کسب و کار انجام می دهند و همانطور که در بالا تر گفته شد طراحی ها بر اساس روانشناسی جوامع مصرف کنند انجام می شوند.
برای مثال چاپ آلبوم پروژه های ساختمانی با چاپ آلبوم گالری طلا و جواهر از نظر طراحی بسیار متفاوت هست و نمیتوان در طراحی آن ها از یک قالب استفاده کرد.


جنس جلد آلبوم های نفیس تبلیغاتی

لابراتوار سهند که تخصص اصلی اش تولید آلبوم دیجیتال می باشد از نظر جنس جلد آلبوم دیجیتال در ایران بی رقیب می باشد. جنس جلد و رنگ پارچه ها بسیار بالاست شما جلد را مورد نظر خود را می توانید از میان 10 جنس مختلف و ترکیب رنگ بالای 100 رنگ انتخاب نمایید که اگر بخواهیم مدل و طراحی کلی جلد را هم در این قسمت جای دهیم می توان بی نهایت آلبوم شمارش کرد.


پس کسب و کار های کوچک چه می شوند ؟

برای کسب و کار های کوچک تر که اقتصادی بودن محصول برایشان مهتر است نیز مجله عکس یا همان کاتالوگ را پیشنهاد می کنیم که هم ارزان تر از آلبوم های نفیس هستند و هم در لابراتوار سهند با تیراژ پایین می توانند چاپ کنند پس این امر به کم هزینه تر شدن تبلیغاتشان کمک می کند.


تفاوت کاتالوگ با آلبوم نفیس تبلیغاتی

کاتالوگ ها همانطور که می دانید از جلد کاغذی بر خورداند و دقیقا شبیه به صفحات داخلی می باشد و اگر کمی با خشونت برخورد شود پاره خواهد شد اما آلبوم های نفیس جلدشان سخت می باشد و در برابر ضربات احتمالی مقاوم است همچنین صفحات آلبوم های نفیس ضخیم تر از کاتالوگ ها هستند و در کل ماندگاری آلبوم ها نفیس از کاتالوگ ها بیشتر است.


 

امتیاز 2.89/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا