اجاره آتلیه عکاسی

اجاره آتلیه عکاسی و استدیو فیلمبرداری با امکانات مدرن

استودیو و لابراتوار سهند واحد مجاز درجه یک اتحادیه عکاسان تهران

 

آتلیه عکاسی و استدیو فیلمبرداری فقط به همکاران عکاس اجاره داده میشود

از اجاره آتلیه و استدیو فیلمبرداری به افراد عادی معذوریم.

 

 

 

 با بهره مندی  و استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن :

 

آتلیه های مجموعه سهند با رعایت تمامی تناسب های طراحی و دیزاین داخلی ، ترکیب رنگ و متناسب با تِم های مدرن در جهت ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. همچنین در این مجموعه انواع آتلیه ها با تمامی دیزاین ها از جمله ( آتلیه مدلینگ، آتلیه بارداری، آتلیه نوزاد، آتلیه کودک، آتلیه عروس و داماد،استدیو فیلمبرداری، آتلیه ورزشی، آتلیه صنعتی،  آتلیه هنری و ... ) و با کادر عکاسی و فیلمبرداری مجرب جهت سازماندهی مراسم و تشریفات شما و همچنین دارای باغ ها و فضاهای سبز جهتِ عکاسی و فیلم برداری در فضای  سبز میباشد.

 

شاید بهترین آتلیه که تمام سلایق را نیز در بر میگیرد ،آتلیه مدلینگ باشد. آتلیه مدلینگ با تِم ها حرفه ای و به روز با استفاده از نوز پزدازی حرفه ای و دکوراسیون های مدرن، راهی بسیار هموار برای زیباتر نشان دادن شما بعنوان مدلی برتر خواهد بود. همچنین میتوانید برای تعریف و تبلیغ از کالا و محصول شرکت خود به بخش آتلیه صنعتی مراجعه کرده فعالیت اقتصادی خود را روی هر بخشی ، تبدیل به بِرَند انحصاری خود بکنید. ما در این راه شما را یاری خواهیم کرد.

 

مجموعه سهند با بیش از نیم قرن تجربه در صنعتِ چاپ ، آتلیه و فروش مواد اولیه و ... درجهت رفاه شما عزیزان و البته همکاران گرامی اقدام به اجاره آتلیه های خود متناسب با نیاز مصرف کنندگان نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره آتلیه و استفاده شخصی برای عکسبرداری از مشتری و یا عکس های خصوصی خودتان میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 فضای عکاسی 100 متر مربع اختصاصی

 

 

 

همچنین مجموعه سهند مجهز به سیستم چاپ آنلاین عکس (عکس اَپ) و دستگاه های مدرن و کادر مجرب چاپ و تحویل میباشد. به این ترتیب شما میتوانید عکس های خود را در کوتاهترین زمان نیز در هر ابعادی چاپ کنید.

همچنین عمل چاپ روی تخته شاسی نیز به مانند چاپ عکس در این مجموعه صورت میپذیرد و چاپ آلبوم ،رتوش ،ادیت و طراحی عکس ها توسط گرافیست های با تجربه این مجموعه و همچنین با نظارت صد در صدی شما انجام میپذیرد.

 

 

 

جهت هماهنگی و رزرو اتلیه لطفاً با شماره 

 

۰۹۱٢۵۰٨٦۰۰۰

 

 تماس حاصل فرمایید.

 

ساعت اول ساعت دوم به بعد یک روز کامل(٨ ساعت)
۱۵٠هزار تومان ۱٠٠هزار تومان ۷٠٠ هزار تومان
در صورت نیاز تجهیزات دوربین و لنز اجاره داده میشود.

 

 

« تخفیف ویژه جهت دانشجویان و همکارانی که به صورت ثابت از آتلیه استفاده میکنند. »

 

 

 

 

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران