اطلاعات برترین دوربین ها و لنز ها

سایت ExploreCams یک موتور جستجو با پارامترهای نسبتا تعریف شده است که به شما اجازه می دهد در میان مجموعه ای از عکس های گرفته شده با دوربین ها و لنزهای خاص جستجو کنید، تا بدانید باید از خرید لوازم و تجهیزات عکاسی بعدی خود چه انتظاری داشته باشید. این سایت می تواند به سوال هایی از قبیل پُر استفاده ترین/برترین دوربین ها در جهان کدامند؟ برترین لنز ها کدام اند؟ و چه لنز و دوربین هایی بیشتر با هم استفاده می شوند؟ پاسخ دهد. اطلاعاتی که می توانند شما را در انتخاب و خرید دوربین و لنز یاری دهند.

 

 

سایت ExploreCams با استفاده از داده کاوی یا پردازش اطلاعات سایت های اشتراک گذاری/فروش عکسی مثل ۵۰۰px، Flickr، و مجموعه ای از سایت های دیگر، میلیون ها عکس را با داده های EXIF آنها بررسی و جمع آوری می کند، به طوری که شما می توانید آنها را مشاهده کنید تا ببینید تصاویر دوربین انتخابی شما در واقع چطور به نظر می رسند.

 

 

این سایت از طریق نمودار و اینفوگرافیک به شما محبوب ترین لنزها (پر استفاده ترین لنز ها)، محبوب ترین دوربین ها (پر استفاده ترین دوربین ها)، تنظیمات، و غیره را در هر برند نشان دهند. شما حتی می توانید متداول ترین فاصله کانونی یا سرعت شاتر مورد استفاده توسط هر کدام از برندهای کانن، نیکون، فوجی، سونی، اپل، و غیره را ببینید. شما همچنین می توانید ببینید که دوربین محبوب یا مورد نظرتان بیشتر با چه لنز هایی استفاده شده است که می تواند بسیار مفید باشد.

 

دوربین Canon EOS 5D MARK III بیشتر با این لنز ها استفاده شده است.

 

 

لیست ۵۰ دوربین دیجیتال برتر با لنز قابل تعویض

 

اطلاعات بیشتر را میتوانید از وبسایت www.Explorecams.com به دست بیاورید.

 

 

 

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران