عمر باطری دوربین خود را افزایش دهید

پیش آمده که بعد از یک روز طولانی عکاسی، باطری دوربین شما کم شود ولی همچنان هنوز هم بخواهید عکس بگیرید.

پیش آمده که بعد از یک روز طولانی عکاسی، باطری دوربین شما کم شود ولی همچنان هنوز هم بخواهید عکس بگیرید.

راه حل اول :وایرلس دوربین خود را خاموش کنید. دوربین های جدید امکانات  زیادی مانند Wi-Fi- GPS- NFC- Bluetooth دارند. این امکانات باطری زیادی را مصرف می کنند بدون اینکه شما بدانید. در دوربین های بدون آینه جدید امکانی وجود دارد که می توانید مانند اسمارتفون، دوربین را در حالت Airplane Mode قرار دهید. اما در دوربین های نیکون و کانن بایستی در منو دوربین خود هر یک از این امکانات را جداگانه غیرفعال کنید.

راه حل دوم :لرزشگیر دوربین را خاموش کنید. باید بدانید که هنگامی که لرزشگیر دوربین (لرزشگیر لنز یا سنسور) شما فعال می باشد، باطری زیادی مصرف می شود. پس در مواقع اضطراری، بهتر است از وایدترین حالت لنز خود استفاده کنید که بتوانید بدون لرزشگیر نیز عکس های خود را بگیرید

Sensor Cleaningراه حل سوم  : دوربین خود را خاموش کنید. در دوربین های نیکون و کانن قابلیتی وجود دارد که در حین خاموش و روشن شدن دوربین Sensor Cleaning عمل می کند. پس بهتر است آن را خاموش کنید. چون این قابلیت نیز باطری زیادی مصرف می کند و تنها زمانی آن را فعال کنید که واقعا به آن نیاز دارید.

image review راه حل چهارم :را خاموش کنید. این قابلیت که بعد از گرفتن هر عکس، در صفحه نمایش دوربین بتوانید عکس گرفته شده را ببینید، باعث می شود که دوربین شما برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش باطری زیادی را مصرف می کند. همچنین برای مصرف کمتر باطری می توانید از منو دوربین تنظیم کنید که صفحه نمایش خود سریع تر خاموش شود.

راه حل پنجم :روشنایی صفحه نمایش خود را کم کنید. شاید در نور روز این کار برایتان سخت باشد اما هنگام عکاسی در شب به راحتی می توانید این کار را انجام دهید تا باطری شما بیشتر دوام بیاورد.

و در نهایت اینکه دوربین خود را بین عکس هایی که می گیرید، خاموش کنید.

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران