عکاسی مدلینگِ سهند

 

مُدلینگ تصویری است مجذوب کننده از کالای مورد نظر و متقاعد کردن بیننده به نیاز و استفاده از آن

 

عکاسی مدلینگ به خاطر انتقال اطلاعات در مورد کالای مورد نظر صورت نمیگیرد و بیشتر جنبه شناخت و احساس نیاز را دارد. احساس نیاز حسی است که باید پس از نمایشِ مدلینگ در بینندگان به وجود بیاید و این هدف اصلی در مدلینگ ،مُد و فشن میباشد.مدلینگ به تصویر کشیدن کاربرد کالای مورد نظر در زندگی روزمره را نیز نشان میدهد. میتوانیم اینطور بگوییم که در مدلینگ کالای مورد نظر دارای روح میباشد و مُدلِ مورد نظر بی روح اما در عین حال که بی روح و سرد است باید احساس خوشایندی را به بیننده منتقل کند.

 

به نحوه برخورد مُدل اندکی اشاره کردیم اما مهمتر از آن میزان تجربه عکاسِ مدلینگ میباشد. عکاس خوب عکاسی است که از یک منظره بهترین عکس را بگیرد. شاید در یک عکاسی مدلینگ نقص هایی وجود داشته باشد اما ثبتِ بهترین عکس وظیفه عکاس است، بخش مُدلینگِ مجموعه سهند با دانش فراوان و کادر مجرب در این در این زمینه شما را یاری خواهد کرد. بهترین ها در این مورد همیشه با تجربه ترین ها هستند. تجربه عکاس مدلینگ و رعایت نکاتِ لازم بسیار تاثیر گذار در تجارت و حرفه شما خواهد بود.در کل عکاسی مدلینگ جدی کردنِ نیاز های کوچک و کم اهمیت هستند که از طرفی نیاز زندگی حساب میشوند اما از طرف دیگر زیاد هم مهم نیستند و هر کسی با توجه به اولویت خودش دنبال نیاز هایش میرود و ما با مُد،مدلینگ و فشن سعی در متقاعد کردن اذهان مردم در احساس نیاز به کالای مورد نظر دارد.

 

عکس های مد گاهی به صورت کاملا پوشیده و مرموز و گاهی کاملا رک و مستقیم قسمتی از ذهن بیننده را به خود مشغول میکنند و در دنیای اطراف ما به وفور یافت میشوند و تبدیل به جزئی از زندگی ما شده اند. آنها جزئی از ما هستند و بدون اینکه متوجه باشیم بر سلیقه های ما تاثیر مستقیم میگذارند. میزان تاثیر گذاری نیز بستگی به قدرت نمایش و سناریو های مدلینگ بستگی دارد زیرا عکس ها نمایانگر هزاران کلمه هستند و باید جان مطلب را ادا کنند.

 

مطلب دیگر در عکاسی مُد و مدلینگ، به روز بودن آن میباشد. در صنعتِ مُد و فَشن باید توجه بسیاری به زمان تولید و مصرفِ عکس ها داشته باشیم. عکس ها در دنیای تجارت دارای زمان مصرف مشخص میباشند. متلاً عکس های تجاری و ورزشی دارای تاریخ مصرف یک روزه هستند زیرا بعد از تمام شدن داستان خود دیگر جذابیتی نخواهند داشت به جز عکس های تاریخی که در هر رشته ای امکان رخ دادنِ اتفاقی خاص وجود دارد. یا عکس های هفتگی و در نهایت فصلی، اما بیشتر از این نمیتوان از عکاسی مدلینگ انتظار داشت پس باید در صنعت مد، لباس و مدلینگ اصل به روز رسانی را رعایت کرد. در غیر اینصورت در دنیای مد و مدلینگ حتماً از سایرین عقب خواهید ماند.

 

وظیفه عکاس مد با توجه به اینکه عکس او در میان دریایی از اخبار و عکس های تبلیغاتی محو میشود شکستن برخی از قوانین بصری و سعی در ایجاد داستانهای متفاوت و جذاب برای مخاطبین است و در این میان کلیدی ترین و مهم ترین نقش برای احیای این اتفاق را عکاس به عهده دارد و دیگر بحث شناخت و استفاده صرف از تکنیک های عکاسی در میان نیست.عکاسی مدلینگ در مجموعه سهند با رعایت تمامی نکات و استاندارد های اروپایی انجام شده و قابل استفاده در مجلات و محیط های خارج از کشور میباشد.کادر مجرب و تیم حرفه ای و همچنین ضمانت کیفیت عکس ها نیز دلیل دیگری بر حسن نیت ماست.

 

سهند مُدلینگ

امتیاز 4.32/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا