پیش از آنکه به عکس اکلیلی بپردازیم لازم است برای شما توضیح دهیم که اصلا خود اکلیل چیست و از چه چیز ساخته می شود و برای چه کاری ساخته شده است.
به طور کلی اکلیل ذرات کوچک و رنگارنگ و براق است که کار آن منعکس کردن نور در زوایای مختلف است و با این انعکاس باعث میشود سطحی که به آن چسبیده را براق و درخشان می کند.  از اکلیل ها همیشه در طول تاریخ فقط و فقط برای درخشان کردن اجسام استفاده میشده است .

عکس اکلیلی


در گذشته اکلیل از مالاکیت ها , گلینا ها و میکا ها و در برخی موارد از حشرات و شیشه ساخته میشد که امروزه بیشتر از پلاستیک ساخته می شود و معمولا قابل بازیافت نیست که محققان به همین دلیل توصیه می کنند که از نوع پلاستیکی آن ها کم تر استفاده شود تا به محیط زیست آسیب کمتری وارد شود.
حال که با مفهوم اکیلی به طور کامل آشنا شدید در ادامه در رابطه با استفاده اکلیل در صنعت چاپ مدرن برای شما صحبت می کنیم تا بدانید این ماده چگونه با انعکاس نور از خود عکس های چاپ شده را زنده تر و جذاب تر می کند.
در صنعت چاپ عکس انواع مختلف چاپ وجود دارد که هر کدام از نظر جنس و شکل ظاهری متفاوت هستند که افراد آن ها را بر اساس سلیقه و یا کیفیت جنس یا حتی قیمت تمام شده انتخاب می کنند.

عکس اکلیلی


در لابراتوار سهند نیز تمامی این نوع چاپ ها وجود دارد که بر اساس انتخاب مشتری آماده سازی و تحویل مشتری می شود. یکی از پرترفدار ترین انواع چاپ در لابراتوار سهند چاپ عکس اکلیلی می باشد که البته نسبت به چاپ های معمولی کمی قیمت آن بالاتر است.
عکس اکلیلی جزو چاپ های خاص و لاکچری می باشد که شما می توانید از آن در چاپ معمولی عکس , چاپ عکس روی شاسی و چاپ آلبوم دیجیتال استفاده نمایید.
این مدل از چاپ همانطور که از اسم آن پیداست دارای اکلیل های فراوان می باشد که یک حالت به اصطلاح برق زدن و چشم نواز دارد که افراد را مجذوب خود می کند .
در زمان چاپ اکلیلی باید به این نکته توجه داشته باشید که هرچه زمینه عکس شما تیره تر باشد اکلیل های عکس بیشتر خود را به نمایش می گذارند و نتیجه کار شما جذاب تر خواهد شد.
عکس اکلیلی به خودی خود دارای اکلیل نیست. پس از چاپ عکس بر روی یک کاغذ مناسب وارد فراید اکلیل دار شدن میشود و عکس ها وارد دستگاه مخصوصی می شوند که کار این دستگاه اضافه کردن ذرات درخشان بر روی عکس می باشد و پس از پایان این کار عکس شما عکس اکلیل شده است.
یکی از حسن های اکلیلی کردن عکس ها این است که دوام عکس ها پی از اکلیلی شدن بیشتر میشود و عکس ها پس از این کار با دوام تر می شوند.

 

امتیاز 3.33/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا