عکس light painting

نورهای متحرک الگوهای زیبا و شگفت انگیزی را در عکس ایجاد می کنند، هنرمندان با استفاده از این ویژگی های نور می توانند عکس هایی جادویی و هنری خلق کنند.

نورهای متحرک الگوهای زیبا و شگفت انگیزی را در عکس ایجاد می کنند، هنرمندان با استفاده از این ویژگی های نور می توانند عکس هایی جادویی و هنری خلق کنند. نقاشی با نور: با استفاده از نوردهی طولانی می توان از منابع نوری متحرک عکاسی کرد و شکل های جالبی را به تصویر کشید و یا به عبارتی با نور نقاشی کرد.

عکاسی با نور تکنیکی در عکاسی می باشد، به این صورت که شما با در دست گرفتن منبع نوری قسمتی از فیلم یا سنسور را نقاشی می کنید. در حقیقت شما نوری را در مقابل دوربین حرکت می دهید (دوربین روی سرعت شاتر طولانی یا مد Bulb تنظیم شده) و تا زمانی که کار شما تمام نشده است نمی دانید که چه ساخته اید. بنابراین آزمون و خطا در گرفتن چنین عکسی امری ضروری است. اگر به نظرتان انجام دادن چنین کاری جذاب می آید .

این تکنیک در اواخر دهه ۱۹ توسط زوجی فیزیک دان ابداع شد که در حال مطالعه و شناخت حرکت بوده اند. آنها منابع نوری ای را بر روی انسان ها و حیوانات متصل کردند و از آنها عکس گرفتند،تا بتوانند نحوه حرکت آنها را مورد مطالعه قرار دهند. May Ray اولین فردی بود که از این روش استفاده کرد و در سری عکس های پرتره شخصی ای که از خود گرفته بود با خودکار نوری زیر عکس ها را امضا کرد. بعد ها، Gjon Mili عکاسی که از Pablo Picasso الهام گرفته بود، با همکاری دو نفر دیگر سری «طراحی های نوری» را ارائه کردند که شامل پرتره های به یاد ماندنی ای بود.

امروزه تکنیک عکاسی نقاشی با نور (light painting) یک تکنیک محبوب شده است. از آنجایی که در عکاسی به این شیوه تجربه و آزمون خطا دخیل است، اینکه بتوانید عکس ها را در دوربین های دیجیتالی به سرعت ببینید نسبت به عکاسی در قدیم که باید فیلم را چاپ می کردند تا عکس را ببینند خیلی کمک بزرگی است. همچنین امروزه نسبت به قدیم منابع نوری بسیار بهتری برای این کار وجود دارد، چراغ قوه های LED گزینه بسیار خوبی برای این کار هستند. همچنین با وجود شبکه های اجتماعی و سایت های مخصوص عکاسی می توانید به سرعت عکس های خود را به اشتراک بگذارید و از نظرات بینندگان روحیه بگیرید. اینطور که به نظر می رسد هنوز در نقاشی با نور فضای زیادی برای پیشرفت و خاص بودن وجود دارد.

 

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران