همانطور که از اسم لابراتوار پیداست می توان گفت به جایی که عملیات های شیمیایی درش انجام شود لابراتوار گفته می شود و در صنعت چاپ نیز لابراتوار ها با عملیات ها و مواد شیمیایی عکس ها را چاپ می نمایند و یکی از دلایل کیفیت بالای چاپ عکس های لابراتوار همین مورد می باشد.
به دلیل هزینه بسیار بالا دستگاه های لابراتوار چاپ عکس تعداد خیلی کمی در سطح کشور موجود است و توصیه ما به شما برای چاپ عکس این است که اگر کیفیت چاپ برای شما خیلی مهم است حتما عکس های خود را در این لابراتوار ها چاپ نمایید.
البته گفتنی است که کار لابراتوار های تنها چاپ عکس نیست و لابراتوار ها محصولات دیگری از قبیل آلبوم عکس , تخته شاسی , چاپ روی بوم , چاپ پلکسی و ... دارند.

لابراتوار کودک


لابراتوار چاپ عکس سهند یکی از با سابقه ترین لابراتوار های کشور می باشد که در حال فعالیت است و علاوه بر چاپ عکس به صورت تخصصی برا روی چاپ آلبوم عروسی و آلبوم کودک و همچنین آلبوم های شرکتی کار می نماید و در این ضمینه روز به روز در  حال نو آوری می باشد.
بدون اغراق می توان گفت لابراتوار سهند با کیفیت ترین عکس ها را در بیت لابراتوار های دیگر چاپ می نماید به دلیل آنکه تمامی دستگاه ها  ماشین آلات چاپ لابراتوار سهند به روز می باشند و همیشه تلاش خود را کرده تا دستگاه های جدید را جایگزین دستگاه های قدیمی نماید تا روز به روز کیفیت بهتری را به مشتریان خود هدیه دهد.

لابراتوار کودک


یکی از اشکالاتی که مشتریان جدید از لابراتوار سهند می گیرند این مورد است که چرا شما تخفیف های مناسبتی خیلی کم می گذارید و جواب ما به آن ها این است که در لابراتوار سهند ما به مشتریان به جای تخفیف کیفیت و دوام بالا را هدیه می دهیم و تمامی مشتریان قدیمی ما این موضوع را می دانند و همگی از این موضوع رضایت دارند .
یکی دیگر از ویژگی های چاپ آلبوم در لابراتوار سهند طراحی آلبوم به سلیقه مشتری می باشد یعنی ما به سلیقه مشتری احترام می گذاریم و فقط یکسری طرح ثابت موجود نیست بلکه بجز طرح های موجود در کاتالوگ محصولات طرح های انتخابی مشتری که در نظر دارد نیز برایشان طراحی و اجرا می شود.
این ویژگی در کار های کودکان خیلی بکار می آید به دلیل اینکه معمولا آلبوم و یا فتوبوک های کودکان خاص می باشد و والدین می خواهند آلبوم فرزندشان منحصر به فرد و خیلی خاص باشد .
طراحی آلبوم کودک باید با صبر و حوصله فراوان انجام شود و به تمامی نکات توجه ویژه شود این توجه باید از زمان عکاسی شروع شود یعنی انتخاب محیط درست , انتخاب لباس متناسب با محیط , انتخاب عکاسی حرفه و حتی عکاسی که بصورت تخصصی فقط کار کودک انجام می دهد و پس از مرحله عکاسی انتخاب یک لابراتوار حرفه ای برای ویرایش تصاویر و طراحی آلبوم و پس از انجام تمامی این کار هاست که میتوان با خیالی آسوده گفت که یک آلبوم بدرستی و با کیفیت بالا تولید شده است.

 

امتیاز 2.92/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا