یکی از زیبا ترین روز های زندگی هر شخصی قطعا روز عروسی آن فرد می باشد , چرا که آن شخصی که در تمام زندگی به دنبالش بوده را یافته و حال در روزی مبارک و میمون قرار است با یک دیگر زندگی کنند و تا پایان عمر در کنار یکدیگر باشند.
حال این در کنار هم بودن را جشن میگیرن و همه در این جشن شاد هستند و برای آن ها آرزوی خوشبختی دارند.
با این حال که این روز یکی از روز های شاد زندگی هر فردی است اما اگر آن را ثبت نکنید چگونه آن روز را با جزئیات بیاد آوریم این کار یک محرک میخواهد و این محرک چیزی نیست جز آلبوم عروسی ,  که میتواند تمامی خاطرات شیرین آن روز مهم را برایتان همیشه زنده نگاه دارد.

چاپ آلبوم عروس


در چاپ آلبوم عروس یکی از فاکتور های مهم عکاس خوب است ولی از نظر ما مهم تر از عکاسی و عکاسی نوع چاپ آلبوم می باشد . چرا که نوع چاپ میتواند جلوه آلبوم عکس را بیشتر کند یا حتی کمتر.
ما در لابراتوار سهند با تکیه بر بروز ترین دستگاه های چاپ و همچنین دانش برترین طراحان و صحافان کشور به جایگاهی رسیده ایم که می توانیم این تضمین را به شما عزیزان بدهیم که آلبوم های شما را با بهترین کیفیت چاپ کرده و آن را برای شما ارسال می نماییم.
لابراتوار سهند با ظرفیت چاپ و صحافی بیش از 50 جلد آلبوم دیجیتال در روز در بین سایر لابراتوار ها رکورددار می باشد. جنس کاغذ های چاپ آلبوم همگی Fuji Film & kodak می باشد.

چاپ آلبوم عروس

اگر بخواهیم از ویژگی های آلبوم های لابراتوار سهند برایتان بگوییم این ویژگی ها عبارت است از : ضد آب بودن , ضد خش بودن و ضد اثر انگشت بودن که ما تمامی این ویژگی ها را برای شما تضمین و گارانتی می کنیم.
نام دیگر آلبوم دیجیتال , آلبوم ایتالیایی نیز می باشد حال چرا آلبوم ایتالیایی ؟ به دلیل اینکه اولین برای اولین بار این مدل آلبوم ها در کشور ایتالیا ساخته و چاپ شد و همچنین بیشتر ماشین آلات این صنعت در ایتالیا تولید می شود.
شاید تا کنونبرای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا آلبوم دیجیتال به این نام معروف شده است ؟ به این دلیل که در گذشته عکاسی به شیوه سنتی ، یعنی عکسبرداری برروی نگاتیو بود که سپس به تاریکخانه میرفت و در آن جا چاپ و به آلبوم تبدیل می شد.

چاپ آلبوم عروس

اما با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن عکاسی دیجیتال از سال ۱۳۷۶ به بعد کم کم عکاسی آنالوگ به دیجیتال تبدیل شد و آلبوم های قدیمی به آلبوم دیجیتال که البته به مرور زمان این آلبوم های دیجیتال به چیزی که امروز هست رسید. که البته لابراتوار سهند در چاپ آلبوم دیجیتال تنوع بسیار بالایی دارد.
لازم به ذکر است تمامی مراحل تولید آلبوم دیجیتال در لابراتوار سهند توسط دستگاه های صحافی تمام اتوماتیک unibind ایتالیا و همچنین چیره دست ترین و با تجربه ترین جلد سازان و صحافان انجام می گردد.

 

امتیاز 3.15/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا