چاپ شاسی

چاپ شاسی

 

چاپ و شاسی امروزه به یکی از ارکان دکوراسیون داخلی تبدیل شده که شما میتوانید به راحتی از تصاویر شخصی، مناظر طبیعت، اشیاع، شخصیت ها و ... یک تابلوی شیک و به اندازه دلخواه بسازید و آن را زینت بخش منزل و محل کار خود قرار بدین. در رابطه با چاپ و شاسی چند نکته اساسی و کارآمد هست که با هم به مرور ان ها میپردازیم.

چاپ شاسی در مرحله اول به جنس کاغذ قرار گرفته به روی چوب بستگی دارد. امروزه با گسترش تکنولوژی و بازار کار علاوه بر پیشرفت صنعت و پیدایش مواد و جنس های حرفه ای و با کیفیت ، شاهد بروز کالاهای بی کیفیت و اجناس مشابه با اصل ولی با ماندگاری پایین هستیم. چاپ شاسی هم در این مورد مستثنا نبوده و دستخوش چنین مسائلی شده است که اینجا به طرح چند نکته در این باب میپردازیم.

 

 

شما برای چاپ و شاسی یک عکس میبایست ابتدا فایل با کیفیتی از آن تصویر را دارا باشید و با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال اقدام به چاپ کنید. اما کاغذ های متنوعی برای این کار وجود دارد. برخی از عکس ها(تابلو شاسی ها) با استفاده از کاغذ های نامرغوب و پرینت عکس بعلاوه یک روکش سلفونی تولید میشوند که این جنس کالا در مقابل نور تغییر رنگ میدهد، پس از مدتی سلفون بلند میشود و در کل کیفیت بسیار نامناسبی را به شما ارائه میدهد.

چسب مورد استفاده نیز باید بسیار مقاوم و بادوام باشد زیرا که رکن اصلی چاپ و شاسی را چسب مرغوب ایجاد میکند. ظرافت در زیبایی کار، عک وجود حباب و برامدگی،سطح صاف و یکنواخت و ... از ویژگی های چسب مورد نظر میباشد.

پس فرآیند چاپ شاسی در لابراتوار سهند با استفاده از متریال فوق پیشرفته و مدرن برای شما انجام میشود و بی جهت نیز که این مجموعه محصولات چاپی خود را با ضمانت به مشتریان ارجمند تحویل میدهد. کاغذ مورد استفاده در فرآیند چاپ شاسی ، کاغذ foji ژاپن میباشد و دستگاه های دیجیتال چاپ، محصولی ضدآب،ضد خش و اثر انگشت را به روی شاسی با چسب مرغوب تحویل شما میدهند.

 

 

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران