یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های لابراتوار سهند چاپ آلبوم دیجیتال عروس می باشد. آلبوم های دیجیتالی یا آلبوم ایتالیایی به چندین نوع یا دسته تقسیم میشوند که عبارت اند از : آلبوم نفیس , فتوبوک , آلبوم مجله ای (کتاب عکس) , آلبوم راز
لابراتوار سهند یکی از بزرگترین مجموعه های تولید آلبوم دیجیتال عروس در کل کشور می باشد که البته در سال های اخیر به کشور های همسایه هم محصولات خود را صادر میکند.


آلبوم عروس چیست ؟

آلبوم عروس در طول تاریخ همانند سایر چیز ها دست رنج تغییر بوده , امروزه آلبوم های عروسی همانند مجالات طراحی و تولید میشوند .
طراحی آلبوم های امروزی بسیار تغییر کرده است و دیگر به مانند آلبوم هایی که به صورت یک دفتر تهیه میشد و درون آن را با عکس های خود ‍‍‍‍‍پر میکردیم نیست .امروزه آلبوم ها به گونه ای طراحی میشود که عکس ها به روی هر صفحه از آن نقش میبندند و در هر صفحه ممکن است چند عکس مختلف با طراحی شکیل کنار هم قرار بگیرند.
همچنین طرح هایی بر گرفته از فیلم های سینمایی و تم هایی رویایی، عاشقانه ، فصول و ... نیز در طراحی ها به کار برده میشود.


انواع آلبوم های عروس

آلبوم های نفیس و جلد سخت

آلبوم های نفیس و جلد سخت :

ضخامت صفحات در این نوع آلبوم ها از آلبوم مجله ای و فتوبوک بیشتر می باشد ، به این جهت که در هنگام صحافی این نوع آلبومها در بین صفحات از PVC   استفاده می گردد تا صفحات محکم تر و بادوام تر گردند.در ساخت جلد این نوع آلبوم از مغراض استفاده میشود تا جلد نیز سخت و با دوام گردد.استفاده از ابزارآلات فوق جهت دوام بیشتر و کیفیت بالاتر در آلبوم ها میباشد.

فتوبوک

فتوبوک :

صفحات در این نوع آلبوم ها بصورت تک تک و یک رو چاپ شده و سپس  با چسب مخصوص و در شرایط خاصی صحافی میگردند ، ضخامت صفحات در این نوع آلبوم ها همان ضخامت دوعکس می باشد که معادل ۲ میلی متر می باشد . و اندازه جلد این نوع آلبوم با صفحات داخلی یکسان میباشد و هماند صفحات نرم و انعطاف پذیر میباشد.

آلبوم مجله ای


آلبوم مجله ای (کتاب عکس) :

همانطور که از اسم این مدل آلبوم پیداست جنس جلد و صفحات و نوع چاپ آن ها مثل مجلات می باشد و جلد سخت نیست البته لازم به ذکر است که آلبوم های مجله ای از نظر قیمت مناسب تر از فتوبوک ها و آلبوم های نفیس می باشد.

آلبوم راز


آلبوم راز :

آلبوم راز یکی از محصولات اختصاصی لابراتوار سهند می باشد و فقط لابراتوار سهند این مدل آلبوم را تولید می کند . این آلبوم از نظر وزن و ابعاد به آلبوم مجله ای نزدیک میباشد ولی جنس کاغذ آن متفاوت می باشد . این آلبوم به سبک روزنامه های قدیمی و آمیخته شده با سبک ژورنالی و اروپایی حس و حال نوستالژیکی را ایجاد میکند.این محصول  با ترکیب رنگ های سیاه و سفید در ۲ سایز قابل ارائه می باشد.


طراحی آلبوم عروس

لابراتوار سهند برای طراحی آلبوم عروس از تیمی بسیار مجرب  و البته خانم که در دفتر مرکزی سهند حضور دارند استفاده میکند که تمامی طراحی ها بعد از طراحی برای مشتری ارسال شده و تنها بعد از تایید کار توسط مشتری کار های به بخش چاپ رفته و چاپ می شوند.


قیمت آلبوم عروسی

تعداد صفحات استاندارد آلبوم ها 10 برگ می باشد و تمامی قیمت ها در هر سایز بر اساس 10 برگ محاسبه شده است که البته لابراتوار سهند این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا آلبوم های خود را با تعداد برگ های مورد نظر خود چاپ نمایند و به ازای هر برگ اضافه قیمت آن محاسبه میشود همچنین شما می توانید  قیمت آلبوم دیجیتال 10 برگی را در صفحه لیست قیمت ما مشاهده نمایید.
 

امتیاز 3/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا