لنز جدید Zeiss

لنز های جدید ,لنز های فوکوس خودکار خود که برای فول-فریم سونی(Sony) و دوربین های مانت E   طراحی شده است

لنز های فوکوس خودکار خود که برای فول-فریم سونی(Sony) و دوربین های مانت E   طراحی شده است.این خط تولید جدید کار خود را با دو لنز 2/25  و 1.8/85  شروع کرد.هر دوی این لنز ها از ویژگی بهره می برند که تا حالا کمتر دیده شده است:صفحه نمایش OLED  برای نمایش فاصله کانونی و عمق میدان.

لنز Zeiss Batis 2/25  از طراحی اپتیک Distagon   و همینطور  10 المان در 8 گروه  بهره می برد.چهار المان این لنز در هر طرف اسفریک(aspheric) خواهد بود که به میزان شارپ(Sharp) عکس کمک می کند و نامنظمی های نوری را از بین می برد.کمترین فاصله فوکوس این لنز 20 سانتی متر است.

در طرف مقابل لنز Batis2/25  ،لنز Zeiss Batis 1.8/85  از طراحی اپتیک Sonnar  و 11 المان در 8 گروه بهره می برد.همچنین در این لنز از ثبات عکس (Image stabilization) استفاده شده است با توجه به فاصله کانونی این لنز،ویژگی خوبی به حساب می آید.

هر دوی Batis 2/25  و 1.8/85  دارای موتو فوکوس خودکار و حلقه ی نرم جهت فوکوس دستی  می باشند،هر دوی این محصول ها در برابر شرایط آب و هوایی و گرد و غبار مقاوم هستند و به گفته ی شرکت می توانند در سخت ترین شرایط آب و هوایی هم مورد استفاده قرار بگیرند.

یکی از ویژگی های جالب این لنز های که شاید اولین بار در نوع خود می باشد،صفحه نمایش OLED  می باشد.دکتر مایکل پولمن(Dr.Michael Pollmann)- مدیر محصولات زایس(Zeiss) –این تصمیم نتیجه ی تقاضای زیاد مشتریان مبنی بر صفحه نمایشی که در شرایط کم نور خوانا نیز باشد و عمق میدان و فاصله کانونی را نمایش دهد،می باشد.بعد از عرضه شدن این لنز ها،دیدن چگونگی عملکرد این قابلیت جالب خواهد بود.

مشتریان سهند

کارشناسان پاسخگو

پرداخت آنلاین

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت پایین ترین قیمت

ضمانت سریع ترین زمان

ارسال به سراسر ایران