یکی از پرتقاضا ترین عکس ها عکس پرسنلی می باشد که تمام افراد با هر سنی به آتلیه های عکاسی مراجعه می کنند و درخواست عکس پرسنلی می کنند.
عکس پرسنلی برای کار های اداری مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا آتلیه ها عکس پرسنلی را به صورت چاپ عکس فوری انجام می دهند.
معمولا عکس های پرسنلی در سایز های 4*3 سانتی متر , 3*2 سانتی متر و 4*6 سانتی متر چاپ می شود و تعداد آن بسته به درخواست شما می باشد که آتلیه داران آن را انجام می دهند.
پیش تر و در سالیان قبل گرفتن عکس پرسنلی یکی از کار های تخصصی بود که برای انجام آن حتما باید به عکاسی مراجعه می کردید تا این کار را برای شما انجام دهند ولی امروز با پیشرفت  تکنولوژی و گسترش دنیای دیجیتال و با روی کار آمدن دوربین های دیجیتال این کار بسیار راحت تر شده و دیگر نیازی به دنگ و فنگ های گذشته برای چاپ عکس نیست.

چاپ عکس پرسنلی


به همین دلیل افراد عادی هم با کمی آموزش می توانند در خانه شرایطی را فراهم نمایند و عکس پرسنلی خود را بگیرند و با چاپگر آن را چاپ نمایند.
نکاتی که در چاپ عکس پرسنلی بسیار مهم هستند ابعاد عکس , نحوه عکاسی , کیفیت عکس و در پایان کیفیت کاغذ و چاپ عکس از سری نکاتی هستند که بسیار مهم هستند.


نحوه گرفتن عکس پرسنلی

برای عکس گرفتن بهتر است بر روی صندلی نشسته و کمر کاملآ صاف باشد اما در نبود صندلی میتوانید بایستید. صورت (سر نه بالا و نه پایین باشد )و بدن کاملآ مستقیم باشد ،ایستاده و یا نشسته به دوربین نگاه کنید این حالت بهترین حالت برای عکس های پرسنلی می باشد . بهتراست برای عکس های پرسنلی پس زمینه یا همان بک گراند ، از رنگ سفید استفاده شود و فراموش نکنید که وقتی زمینه عکس سفید می باشد بهتر است که فرد لباسی تیره به تن داشته باشد تا عکس زیباتری حاصل شود .

چاپ عکس پرسنلی


ولی شما می توانید برای عکس های 4*3 که می خواهید در جاهای مختلفی ارائه دهید که نیاز به ضوابط و یا شرایط خاص ندارد و یا عکس های پرسنلی کودکان ، از بک گراند های رنگی هم استفاده کنید فقط تک رنگ باید باشد مثلآ بک گراند صورتی برای دختران و یا بک گراند آبی برای پسران و بگ گراند قرمز یا بک گراند سبز برای بزرگسالان  اگر تمایل به استفاده از عکس هایی با بک گراند رنگی داشته اید می توانید با بک گراند سفید عکستان را گرفته سپس از قسمت توضیحات چاپ عکس پرسنلی سایت عکس رتوش درخواست بک گراند رنگی کنید تا آنها اینکار را برای شما انجام دهند . حال برای این عکس هایی که ضوابط خاصی ندارد مانند عکس های ارائه شده به بعضی از شرکتهای خصوصی تمامی شرایط ذکر شده در مورد عکس گرفتن و نحوه نشتن باید رعایت شود ولی می توان برای زیباتر شدن عکس صورت در زاویه 30 درجه قرار گیرد به جای حالت مستقیم و عکستان را باندازید.

برای چاپ عکس پرسنلی و یا گرفتن عکس پرسنلی جهت استفاده کار های اداری یا ثبت نام لاتاری به صفحه تماس باما مراجعه نمایید و با ما  تماس بگیرید.
 

امتیاز 4.03/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا