عکس خوب عکسی است که هدف دارد و همیشه مسیری را دنبال میکند تا خبر یا مفهومی را به بیننده نمایش دهد پس اگر عکسی هدف نداشته باشد عکس خوبی حساب نمیشود.
عکاسان زیاد در دنیا وجود دارند اما تنها تعداد کمی از آن ها در جهان مشهور میشوند و تنها دلیل این مشهوریت داشتن ذوق و هدف در کار هایشان است , عکاسی نیز مانند نقاشی کشیدن کاریست بسیار زمان بر که باید زمان بسیار زیادی صرف کنید تا بتوانید آثاری خلق نمایید تا شهرت جهانی پیدا کند.
البته در عکاسی خوب فقط ذوق و هدف کافی نیست شما باید دانش کافی هم داشته باشید تا بتوانید آثار جذاب خلق کنید برای مثال شما باید بدانید زاویه نور در عکس در زمان های مختلف چگونه باشد یا از چه لنزی در چه محیطی استفاده نمایید یا حتی ترکیب اشیا داخل تصویر بهم بیاید یا گاهی تضاد داشته باشد که به سبک عکاسی بستگی دارد.
یکی از عوامل مهم در عکس های خوب فوکوس روی سوژه است شما باید بدانید چگونه رویه سوژه فوکوس نمایید تا عکس زیبا تر و قابل فهم تر باشد , یک عکاسی حرفه ای میتواند در اوج شلوغی با ترفند های فوکوس شلوغی های دور سوژه را محو نماید و سوژه را BOLD  نماید.
یکی درگیر از ویژگی های عکاس خوب و حرفه ای دنبال کردن یه داستان در آثارش است برای مثال یک عکاس میخواهد شادی یا غم یک ملت را نمایش دهد برای این کار باید به کوچه و بازار برود و با مردم هم کلام شود , با مردم آن جامعه ارتباط مستقیم برقرار نماید تا بتواند حس کامل را به مخاطب خود برساند.
از ویژگی های یک عکس خوب میتوان به ریز بینی و نکته سنجی عکاس در عکس اشاره کرد همیشه آثاری ماندگار می شوند که در آن به جزئیات دقت زیادی شده و هیچ نکته و جزئیاتی از دست نرفته و با دقت بسیار بالایی آن ها به تصویر کشیده شده اند.

عکس خوب


در ادامه برای شما مجموعه ای از چند عکس خوب آماده کرده ایم که میتوانید آن ها را به عنوان والپیپر استفاده کنید و یا برای چاپ عکس برای ما ارسال نمایید تا برای شما آن ها را چاپ نماییم.

 

دانلود مجموعه عکس های خوب 

امتیاز 5/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا