تا به حال برای شما پیش آمده که از خود عکس سلفی گرفتید و از نتیجه آن راضی نبوده اید و حتما به این فکر افتاده اید که شما بد عکس هستید اما اینطور نیست فقط شما نمی دانید چگونه باید سلفی بگیرید.

لابراتوار چاپ عکس سهند قصد دارد شما را در این پست یاری مند تا از این لحظه بتوانید سلفی های بهتری از خود بگیرید و برای همیشه خوش عکس باشد.

اول از همه پیدا کردن بهترین زاویه صورت خود می باشد که البته شاید زیاد این کلمه که من از سمت راست بهتر میوفتم یه از سایر جهات را شنیده اید. و واقعا نکته بسیار مهمی است چوندر اکثر افراد دو طرف صورت با یکدیگر تقارن ندارند پس شما باید بیابید و بهترین زاویه خود را پیدا کنید.

چگونه سلفی بهتری بگیریم ؟

از نظر محققان صورت هایی که دو طرف آن ها با یکدیگر تقارن دارند جذاب تر می باشد.
برای یافتن بهترین زاویه صورت خود کافیس کمی صورت خود را مقابل دوربین بچرخانید تا بهترین زاویه صورت خود را پیدا کنید.
دومین مورد این است که شما روی بخشی از صورت خود یا کل صورت فوکس کنید و بقیه موارد داخل عکس را تار یا بلور نمایید که به لطف گوشی های جدید به راحتی می توانید این کار ها را انجام دهید و دیگر نیازی به دوربین حرفه ای ندارید.
برای مورد سوم باید عرض کنم که شما باید از عکس های دیگر الگو برداری کنید یعنی گاهی با نگاه کردن به عکس های دیگران چه افراد عادی چه عکاسان حرفه ای شما میتوانید با برداشتن ایده های جالب عکس های خود را زیبا تر کنید.
 

چگونه سلفی بهتری بگیریم ؟

و چهارم اینکه در عکاسی سلفی شما حتما باید فضای پشتتان را در نظر بگیرید که جای زیبا یا منظرای زیبا باشد که این زیبایی به عکس شما کمک می کند و آن را زیبا تر می سازد و البته سعی کنید این نما خلوت هم باشد چون شلوغی زیاد خود باعث می شد عکس شما زیبا نشود.
عکس های خود را ادیت کنید . بله ادیت همه عکاسان یا با تجربه ها این کار را می کنند چون عکس های بدون ادیت زیبایی کمتری دارند و با ادیت کردن عکس شما می توانید ایرادات عکس خود را بیابید و آن ها را از بین ببرید تا عکس تان بیش از پیش زیبا تر شود.
مورد بعدی این است که شما باید در عکس ها به صورت طبیعی لبخند بزنید چون لبخند عکس را زیبا تر میکند و لبخند طبیعی بهترین نوع لبخند است چون عضلات صورت را فشرده نمیسازد و همچی به صورت نرمال اتفاق می افتد.
 

امتیاز 3.37/5

پرداخت آنلاین

ارسال به سراسر کشور

کارشناسان پاسخگو

ضمانت اصل بودن کالا